Będzie trenowało się lepiej

Jeszcze w tym roku planowane jest zakończenie prac remontowych w Zespole Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca 26. W ramach robót kompleksowo zostaną odnowione szatnie, mała sala gimnastyczna i pokój dla trenerów. Wartość projektu to 500 tysięcy złotych.

W ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 białostoczanie rekomendowali do realizacji 32 pomysły. Wśród nich jest 11 projektów ogólnomiejskich i 21 osiedlowych. Nasz projekt z liczbą 3333 głosów zajął piąte miejsce wśród projektów osiedlowych.

- Prace remontowe rozpoczęliśmy na początku września. W ramach tego projektu wyremontujemy dwie szatnie z prysznicem, pokój dla trenerów, salę gimnastyczną ze specjalnym oświetleniem LED i wentylacją mechaniczną - mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim. - Jestem szczęśliwy, że remont w końcu doszedł do skutku. Polepszy to jakość korzystania z obiektu, gdzie odbywają się zajęcia dla uczniów, rozgrywki Białostockiej Ligi Sportu, a także treningi naszych drużyn.

Radości z tego faktu nie kryje też dyrektor placówki Andrzej Kamiński. - Bardzo się cieszę, że na tym projekcie zyskają nasi uczniowie, którzy teraz będą mieli świetne warunki do uprawiania sportu. To dla nas ogromny krok naprzód - mówi dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku.

Fot. Własne